Salon Kosmetyczny SolaYa

os. Piastów 65 U8 b
31-623 Kraków
Zobacz na mapie

Tel.: 12 358 85 04
Kom.: 605 726 141

Beauty

Salon czynny:

Pniedziałek - Piątek:

12.00 - 20.00

Sobota: nieczynne

Beauty
×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

MEZOTERAPIA IGŁOWA NA CIAŁO:

Mezoterapia jest niezastąpiona w walce z cellulitem i rozstępami.

W naszym gabinecie jest wykonywana PISTOLETEM ---- Vital Injector2 ™ ----

Efekty po zabiegu

 • redukuje cellulit,
 • redukuje rozstępy,
 • modeluje i ujędrnia ciało,
 • przyspiesza naturalny proces przemiany tłuszczu w tkance podskórnej,
 • wygładza i napina skórę,
 • efektywnie wpływa na utratę masy ostrzykiwanych obszarów ciała.

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą stosowaną do regeneracji i poprawy wyglądu skóry oraz jej odmłodzenia. Jest techniką wykorzystującą uraz mechaniczny jako naturalną odpowiedź skóry do stymulacji komórek naskórka i skóry właściwej. Dzięki śródskórnym wstrzyknięciom aktywnych preparatów pod postacią specjalnie przygotowanych koktajli do mezoterapii można uzyskać konkretne rezultaty terapeutyczne.

Mezoterapia igłowa jest to najdoskonalsza odpowiedź na potrzeby starzejącej się, odwodnionej skóry bez użycia skalpela. Nakłucia wykonywane w mezoterapii igłowej są niewielkie i bardzo liczne. Swoim zasięgiem mogą obejmować bardzo duże obszary – takie jak cała twarz, pośladki, skóra głowy (nawet 1200 nakłuć) jak i małe obszary – podbródek, okolice oczu, okolice ust. Każdemu z tych przypadków przyświeca jeden cel: dotrzeć z substancją aktywną do miejsca jaj bezpośredniego wykorzystania i zastymulować odpowiedni dla niej proces – regeneracji, poprawy napięcia czy lipolizy.

Ponadto polecana jest osobom z:

 • nadmiarem tkanki tłuszczowej w miejscach takich jak pośladki, uda, brzuch, ramiona, podbródek,
 • skórą zwiotczałą, pozbawioną napięcia,
 • rozstępami.

Częstotliwość zabiegów
Już po pierwszym zabiegu widać poprawę wyglądu skóry. Jednak najlepsze efekty przynosi wykonanie serii kilku zabiegów. Ilość zabiegów oraz ich intensywność uzależniona jest od stanu skóry oraz oczekiwań pacjenta. W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów powinno się wykonać 4-6 zabiegów, co 7-30 dni w zależności od problemu i zastosowanego preparatu. Dla podtrzymania efektów warto również wykonywać zabiegi ‘przypominające’ (utrwalające efekty) kilka razy w roku zależnie od potrzeb i kondycji skóry.

Zalecenia po zabiegu
Zabieg można wykonywać w każdej porze roku, lato nie jest przeciwwskazaniem do, basenu ani intensywnego wysiłku fizycznego przez okres około 5 dni. Przez pierwsze dwa dni po zabiegu zalecane jest picie dużej ilości wody mineralnej, ok. 2l.

Przeciwwskazania
• alergia na substancję stosowaną podczas zabiegu
• choroby skóry (infekcje wirusowe i bakteryjne: stany zapalne, aktywna opryszczka)
• choroby nowotworowe
• choroby autoimmunologiczne
• ciąża i okres laktacji
• stosowanie leków przeciwkrzepliwych
• skłonność skóry do powstawania bliznowców

PREPARATY DO ZABIEGÓW

Rozpuszczanie tkanki tłuszczowej F-XBC Body FUSION MESOTHERAPY

Ampułki do mezoterapii F-XBC BODY
FUSION MESOTHERAPY

Pojemność: 1 ampułka - 10 ml

IDENTYFIKACJA:
Koktajl lipolityczny F-XBC BODY działa wielorako i wielopłaszczyznowo na problemy typu: skórka pomarańczowa, lokalne nagromadzenia tłuszczu, opuchnięcia w związku z upośledzonym obiegiem limfy oraz zwiotczenie skóry. Tylko działanie na wszystkie wymienione procesy biologiczne może prowadzić do skutecznego eliminowania oznak cellulitu. Wektorowa hialuronidaza, ekstrakt z karczocha i ginkgo biloba usuwają nagromadzone płyny "naładowane” toksynami, które wpływają bezpośrednio na opuchnięcia i ciężkość nóg. Z kolei wektorowa lipaza, organiczny krzem i kofeina stymulują adipocyty do uwalniania tłuszczy (lipoliza), gdzie L-karnityna stymuluje lokalnie metabolizm tłuszczy tak, aby usunąć uwolnione kwasy tłuszczowe. W procesie komórkowym nostrzyk wzmaga mikrokrążenie, aby zapobiec nowym akumulacjom cellulitu. Ekstrakt z wąkroty poprawia napięcie skóry redukując jej wiotkość, spowodowaną redukcją objętości. 

DZIAŁANIE:

 • Pomoc w zminimalizowaniu widoczności cellulitu
 • Redukcja retencji wody
 • Eliminacja toksyn, redukcja obrzęku i bólu nóg
 • Walka z lokalnymi akumulacjami tłuszczu
 • Poprawa napięcia skóry
 • Stymulacja metabolizmu komórkowego tłuszczu
 • Wzmocnienie naczyń krwionośnych, jak i mikrocyrkulacji

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 • Wektorowa lipaza i hialuronidaza
 • Kofeina
 • Organiczny krzem
 • L-karnityna
 • Tauryna
 • Ekstrakt z Ginkgo Biloba, nostrzyka, karczocha i wąkroty

mesoline slim

Rezultaty

Skuteczność działania fosfatydylocholiny w redukcji miejscowych depozytów tkanki tłuszczowej została udowodniona.

Mesoline SLIM zwiększa płynność i przenikliwość błon adipocytów wspomagających tym samym uwalnianie cząsteczek lipidowych. Dzieje się tak dzięki właściwościom emulsyfikacyjnym fosfatydylocholiny, która rozpuszcza komórki tłuszczowe oraz przyspiesza jego metabolizowanie i aktywny transport z organizmu.

Główne składniki:

fosfatydylocholina 5%

deoksycholan sodu 2,4%

Aktywny skladnik - korzyści

Fosfatydylocholina - substancja rozpuszczająca tłuszcz. Lecytyna 9nazwa chemiczna fosfatydylichilina) to mieszanka fosfolipidów otrzymywana między innymi z nasion soi. Fosfatydylicholina powoduje zniszczenie komórek tłuszczowych (adipocytów) i rozpad trójglicerydów. następnie jest transportowana razem z lipoproteinami do wątroby, gdzie zachodzi rozpad tłuszczów. Tłuszcze te są później wydalane z organizmu. Lecytyna jest również szeroko stosowana w kosmetykach jako emulgator. Ze względu na fakt, że fosfolipidy wykazują szczególną aktywność wbudowania się e błony komórek naskórka, zwiększa się elastyczność i miękkość skóry. Wynikiem są właściwości pielęgnacyjne i kondycjonujące skórę i włosy.

Kwas dezoksycholowy - Rozpuszczalnik. Deoksycholan sodu lub kwas dezoksycholowy jest kwasem żółciowym naturalnie występującym w żółci człowieka, pełniący funkcję detergentu rozpuszczającego tłuszcz i niszczącego błony adipocytów. Wiele badań twierdzi, że to właśnie deoksycholan sodu jest odpowiedzialny za rozpad i obumieranie komórek tłuszczowych.

Wskazania:

z miejscowymi depozytami tłuszczu,

z podwójnym podbródkiem,

z tłuszczakami,

jako alternatywa do liposukcji

 

Zabiegi na ciało - Cennik

Opalanie Natryskowe - PROMOCJE!

(SunFX, SUNDANCE)

Całe ciało: 120,00 zł teraz 100,00 zł
Twarz, szyja i dekolt: 60,00 zł teraz 50,00 zł
Nogi: 80,00 zł teraz 70,00 zł

Szczegóły oferty...


Zabiegi na rozstępy - PROMOCJE!

RF mikroigłowy: 600,00 do 800 zł

 


Masaże

Masaż klasyczny:

DERMOMASAGER-CELLULOGIA Jeden zabieg obejmujący brzuch, uda przód i tył,pośladki: 150,00 zł

 

Szczegóły oferty...


Zabiegi na biust - PROMOCJE!

Laser Co2 frakcyjny
Rozstępy w zależności od powierzchni
powierzchnia A6: 400,00 zł
powierzchnia A4: 700,00 zł
   

 


#liporadiologia #modelowaniesylwetki #cellulit #odchudzanie #salonsolaya #salonkosmetyczny #salonkosmetycznynowahuta #nowahuta #mistrzejowice #salonkosmetycznykraków #solaya #amalian #peelmission #bandi #indygo #clarena #depilacjalaserowa #laserversus #oczyszczaniewodorowe #perfectuslaser #vitaliniector2 #botox #iplrfsharklightplus #usuwaniebrodawek #usuwaniewłukniaków #usuwanienaczynek #opalanienatryskowe #sunfx #skuteczneodchudzanie #tytanu #blomdhal #przebijanieuszu #ibx #manicurejaponski #hialuropen #nezoterapiamicroigłowa