Salon Kosmetyczny SolaYa

os. Piastów 65 U8 b
31-623 Kraków
Zobacz na mapie

Tel.: 12 358 85 04
Kom.: 605 726 141

Beauty

Salon czynny:

Pniedziałek - Piątek:

12.00 - 20.00

Sobota: 9.00 - 15.00

Beauty
×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Vital Injector 2™ System

 

Przedstawiamy najnowszy model pistoletu do próżniowej mezoterapii igłowej.

Próżniowa mezoterapia igłowa jest szybka,

precyzyjna i bezbolesna !!!

pp1

Przedstawiamy najnowszy model pistoletu próżniowego do mezoterapii igłowej

System wykorzystywany w pistolecie Vital Injector2 ™ System jest zaopatrzony w funkcję bezpieczeństwa i opatentowaną technologię Vacuum (próżniową), dzięki nim uzyskuje się stabilne wyniki zabiegów estetycznych. Funkcje występujące w pistolecie ułatwiają wykonywanie  ostrzykiwania skóry, pozwalają na odmłodzenie skóry zakończone sukcesem.

Vital Injector2 ™ System. Nowy udoskonalony program w pistolecie, stwarza więcej możliwości w aplikacjach preparatu. Zmodyfikowany i jeszcze bardziej precyzyjny jednorazowy, sterylny cardrige, ułatwia wprowadzanie preparatu w głąb skóry. Dodatkowy  filtr powietrza zasysanego podnosi bezpieczeństwo pacjenta w trakcie zabiegu co wyklucza w 100% możliwość infekcji skóry poprzez zakażenie. Jako pierwszy salon w Polsce wprowadzamy urządzenie najnowszej generacji by zapewnić najwyższy standard i bezpieczeństwo.

Mezoterapia iniekcyjna (igłowa) jest zabiegiem polegającym na miejscowym dostarczaniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji regenerującej, odżywczej, nawilżającej, itp. Dodatkowe uszkodzenia skóry wywołane iniekcjami (wkłuciami) pobudzają ją do samoregeneracji.

Zaawansowane technologie zastosowane w Vital Injector2 ™ zmieniają zupełnie dotychczasowe oblicze mezoterapiiPozwalają na wprowadzenie usieciowanego i nieusieciowanego kwasu hialuronowego. To jedyne takie urządzenie na rynku medycyny estetycznej i kosmetologii do próżniowej wieloigłowej mezoterapii.

fotoBlokada przepływu zwrotnego zapobiega utracie preparatu blokując cofanie się preparatu oraz krwi podczas iniekcji.

System vacuum sprawia, że zabieg jest bezbolesny eliminując ryzyko wystąpienia efektów ubocznych (ból, grudki, siniaki), minimalizując krwawienie.

Multi-igła zwiększa efekt i skraca czas zabiegu umożliwiając podanie preparatu w wielu miejscach równocześnie na dokładnie tą samą głębokość.

Funkcja SPEED zapobiega zmianom w dozowaniu, utracie wieloelastyczności preparatu i eliminuje ból.

Vital Injector2 ™ System pozwala na podanie preparatu na odpowiednią głębokość i w idealnej dawce, dzięki systemowi 5-ciu igieł w trakcie jednego zabiegufoto skóra  jest skłuwania minimum 500 razy.

Działamy na skórę  dwutorowo ,poprzez uszkodzenie co wyzwala naturalny proces samoregeneracji,  oraz podając odpowiedni preparat który uzupełnia braki składników, niezbędnych do samonaprawy. Powodując zaskakujące efekty zabiegu.

Zabieg jest dla każdego i praktycznie  można go wykonywać w każdym wieku.

Dlaczego?

Nasza skóra , odnawia się przez całe nasze życie, jednak sytuacje w których się znajdujemy mogą spowodować w niej uszkodzenia. Nawet 20-letnia kobieta czy mężczyzna może długo chorować i w tedy nasza skóra wiotczeje i szarzeje .Taka skóra potrzebuje rewitalizacji 2% kwasem hialuronowym i krzemionką organiczną , co spowoduje nawilżenie i wzmocnienie skóry, a sam proces kłucia zmusił ją do reperacji. Dzięki temu skóra nabiera jędrności , blasku i jest doskonale nawilżona.

Jak wygląda zabieg?

1.Klient wypełnia ankietę i wykonujemy zdjęcia do dokumentacji.

2.Przeprowadzamy diagnozę i ustalamy potrzeby klienta i przedstawiamy jaki preparat do zabiegu będzie najlepszy.

3.Wykonujemy demakijaż.

4.Jeśli nie ma przeciwskazań nakładamy kwas FERULAK DNA SESDERMA zostawiamy go do 10min.

5.Neutralizujemy skórę i dezynfekujemy.

6.Wykonujemy ostrzykiwanie.

7.Po zakończeniu  ostrzykiwania  nakładamy sterylny kwas hialuronowy 1,5%

8.Następnie skóra zostaje oczyszczona i zabezpieczona.

Wskazówki po zabiegu.

Po zakończeniu zabiegu skóra zostaje zabezpieczona , w dniu po zabiegu ze skórą nic nie robimy, dopiero na drugi dzień przemywamy skórę delikatnym płynem micelarnym oraz nakładamy ampułkę którą dostaje się po zabiegu, a na to swój krem.

Przez dwa tygodnie nie wolno się opalać i należy stosować faktor ochronny SPF 50.

Przez dwa tygodnie nie należy chodzić na saunę i tydzień na basen.

Po tygodniu od zabiegu gdy wygoją się drobne siniaczki i przekrwienia, już widać pierwsze efekty ,

skóra nabiera blasku wygładzają się i drobne zmarszczki i nierówności . Pełny efekt zabiegu widać po trzech tygodniach.

Po duch tygodniach zapraszamy na wizytę kontrolną i wykonujemy ponownie zdjęcia i porównujemy je ze zdjęciami z przed zabiegu.

Zabiegi można wykonywać co trzy tygodnie w serii od 2 do 6 zabiegów w zależności od preparatu.

Efekty po zabiegach z użyciem Vital Injector

przedpo1

Wykonano jeden zabieg VITAL INJECTOREM i preparatem Filorga X-HA3®1ml

oraz po 2 tyg podano metodą ręczną miejscowo amalian SF24 1ml

i amalian SF16 1ml.W trakcie tej wizyty również zostały wypełnione usta

amalian SF14 lips 0,5ml

bruzdy vit przedvitarbrupo

Wykonano dwa zabiegi Vital Injectorem i preparatem

RRS®Hyalift® 75 PROactive

przed2po2

Wykonano dwa zabieg VITAL INJECTOREM i preparatem Filorga X-HA3®1ml

oraz po 2 tyg podano metodą ręczną miejscowo amalian SF20 1ml.

W trakcie tej wizyty również zostały wypełnione usta

amalian SF14 lips 0,5ml

Vital Injector2™ i preparaty wykorzystywane do zabiegów

Wypełniacze jednofazowe - amalian SF

Linię amalian SF (soft fillers) charakteryzuje miękka, w pełni nawodniona struktura, dzięki, której produkt bardzo łatwo się podaje. Żel rozprowadza się szybko i równo w miejscu podania, a efekt powiększenia otrzymujemy natychmiastowo.

Tp najnowocześniejsza linia wypełniaczy oferująca cztery produkty o czterech różnych stężeniach kwasu hialuronowego. Sprawdzają się znakomicie w drobnych zabiegach jak i skomplikowanych zabiegach wolumetrycznych.

amalian SF 16 fine

Dealikatny wypełniacz kwasu hailuronowego do wypełniania delikatnych zmarszczek, konturu ust, zmarszczek czoła, kurzych łapek, delikatnych fałd nosowo wargowych oraz linii marionetek.

amalian SF 16 fine (rozmiar: 1ml)

Zawiera 16mg/ml liniowego, usieciowanego kwasu hialuronowego

W pełni nawodniony żel, który rozprowadza się bardzo łatwo i równomiernie po tkance. Po podaniu pacjent zyskuje młody, naturalny i świeży wygląd. Podobnie jak inne preparaty z linii SF, amalian SF 16 fine jest bardzo dobrze tolerowalny, a efekty uboczne takie jak np. opuchlizna pozabiegowa praktycznie nie występują.

Preparat ten jest także doskonały do zastosowania w zabiegach uzupełniających po zabiegach z wykorzystaniem bardziej gęstych produktów, takich jak np. amalian SF 24 advanced. Metoda ta potęguje efekt wolumetryczny a preparat utrzymuje się dużej.

amalian SF 20 medium

Preparat najbardziej uniwersalny z całej gamy SF. Używa się go do wypełniania średnich zmarszczek.

amalian SF 20 medium (rozmiary: 1ml, 2ml)

​Zawiera 20 mg/ml liniowego, usieciowanego kwasu hialuronowego.

Ten preparat jest najbardziej uniwersalnym z całej gamy SF i przeznaczony do wypełniania średnich zmarszczek. Dzięki doskonałej płynności tego żelu, iniekcje amalian SF 20 medium odbywają się delikatnie i atraumatycznie. W rezulatcie otrzymujemy naturalnie wyglądający efekt.

W pełni nawilżony żel amalian SF 20 medium doskonale nadaję się praktycznie do każdego zabiegu, z wyłączeniem zabiegów czoła. Dzięki miekkiej teksturze, żel rozporwadza się jednorodnie w skórze i równomiernie wypełnia zmarszczki, dając natychmiastowe efekty. amalian sf 20 medium doskonale nadaję się także do delikatnego powiększenia ust. Może być również wykorzystywany jako zabieg uzupełniający po zastosowaniu wypełniacza amalian SF 24 advanced.

amalian SF 24 advanced

Jednofazowy, usieciowany żel kwasu hialuronowego przeznaczony do wypełniania średnich i głębokich zmarszczek.

amalian SF 24 advanced (rozmiary: 1ml, 2ml)

Zawiera 24mg/ml liniowego, usieciowanego kwasu hialuronowego.

amalian SF 24 advanced to jednofazowy w pełni nawilżony wypełniacz oraz bardzo wydajny biokompatybilny produkt wolumetryczny. amalian SF 24 advanced doskonale nadaje się do wypełniania głębokich zmarszczek, korekcji blizn oraz modelowania kształtów twarzy. Nierówności skóry ( trądzik, blizny) są wygładzane, fałdy noso-wargowe oraz zmarszczki marionetki zostają widocznie uniesione. Wypełniacz doskonały także do zabiegów odmłodzających skórę dłoni. Do tego typu zabiegów jak i zabiegów wypełniania policzków najszczęściej stosujemy kaniule.

​amalian SF 24 advanced wstrzykuje się do środkowej lub głębokiej warstwy skóry.

amalian SF natural lips

Nisko skoncentrowany kwas służący do delikatnego powiększenia ust.

amalian SF natural lips (rozmiary: 0,5ml, 1ml)

​Zawiera 14 mg/ml liniowego usieciowanego kwasu hialuronowego.

amalian SF 14 natural lips jest nisko skoncentrowanym kwasem służącym do delikatnego powiększenia ust. Został stworzony po to aby usta wyglądały na bardziej pełne, młodsze a struktura ich skóry była gładsza. amalian SF 14 natural lips to produkt idealny do delikatnego powiększenia ust oraz do uzupełnienia związanej z wiekiem utraty ich objętości. Doskonale nadaje się również do wypełniania drobnych zmarszczek wokół ust. Dzięki temu preparatowi odzyskamy naturalny wygląd młodych ust bez zmiany ich naturalnej geometrii.

X-HA3®

Poliwalentny implant usieciowanego kwasu hialuronowego
NATYCHMIASTOWY, DŁUGOTRWAŁY EFEKT

Wyjątkowa formuła


jednofazowy żel usieciowanego kwasu hialuronowego o optymalnym stężeniu: 23 mg/ml, uzyskany dzięki biofermentacji
wysoki stopień oczyszczenia zapewnia idealną biokompatybilność
zawiera 10% wolnego kwasu hialuronowego - zwiększa plastyczność preparatu, chroni frakcję
poprzecznie sieciowanego kwasu hialuronowego przed nasilonym rozkładem enzymatycznym w pierwszych dniach po iniekcji, nawilża skórę
zwiększona masa cząsteczkowa - 2,5 miliona Daltonów oznacza, że X-HA3® ulega rozkładowi dużo wolniej
czynnik sieciujący o maksymalnej tolerancji i skuteczności – BDDEv

Wskazania:
ZMARSZCZKI ŚREDNIO GŁĘBOKIE

- bruzdy
- zmarszczki goryczy
- owal twarzy 
ZMARSZCZKI GŁĘBOKIE
- zwiększenie objętości policzków
ZMARSZCZKI WOKÓŁ UST
- bruzdy nosowo-wargowe
- lwie zmarszczki 
KONTUR I OBJĘTOŚĆ UST
- opadające kąciki ust

Filorga 
Specjalista w dziedzinie anti-aging

bezpieczeństwo i jakość implantu gwarantowane renomą Laboratorium, specjalizującego się w produkcji preparatów medycznych (ISO 13485)
trzydziestoletnie doświadczenie w zakresie tworzenia preparatów medycyny estetycznej
preparat oznaczony CE0297
badania i aktywny rozwój zapewniające innowacyjne i bezpieczne rozwiązania dla lekarzy i pacjentów

RRS®Hyalift® 75

Czysty niestabilizowany kwas hialuronowy, wysoko stężony, 15mg/ml.

Zastosowanie: Długotrwała nawilrzenie, wypełnienie drobnych zmarszczek, anti-aging, poprawa jakości skóry.

Dla kogo: osoby powyżej 35 roku życia.

Okolica: Twarz, szyja, dekolt, grzbiety dłoni, wewnętrzna strona ramion, wewnętrzna strona ud, okolica okołopępkowa, brzuch.

Zalecenia pozabiegowe: przez 12 godzin po zabiegu unikać ekstremalnych temperatur (sauny, łaźni, kriokomory itd.), bezpośredniej ekspozycji na słońce (UV), nakładania makijażu. Ewentualne obrzęki i zaczerwienienia po zabiegu powinny ustąpić samoistnie w ciągu 24-48 godzin. Przed zabiegiem można znieczulić skórę kremem znieczulającym.

Przeciwwskazania: alergia na którykolwiek składnik preparatu. Nie ma badań na temat stosowania preparatu u kobiet w ciąży, karmiących piersią lub osób poniżej 18 roku życia. Nie powinny korzystać z zabiegu z RRS®Hyalift®75 osoby z uszkodzoną lub/i chorą skórą, pacjenci przyjmujący immunodepresanty lub będący w trakcie leczenia sterydami oraz osoby z niewyregulowaną cukrzycą, mający ostre zapalenie stawów, nawracające anginy, zapalenie mięśnia sercowego.

RRS®Hyalift® 75 PROactive

Czysty niestabilizowany kwas hialuronowy, wysoko stężony, 15mg/ml + 23,63 mg/ml kompleksu biorewitalizującego.

Zastosowanie: Nawilżenie i biorewitalizacja, redukcja powierzchniowych zmarszczek, anti-aging, poprawa jakości skóry i redukcja jej wiotkości.

Dla kogo: osoby w wieku 45-55 lat.

Okolica: Twarz, szyja, dekolt, grzbiety dłoni.

Technika iniekcji: iniekcje śródskórne z użyciem igły 30G lub 32G na tzw. „grudkę”. Lekarz może użyć techniki, która najbardziej mu odpowiada: wiele iniekcji liniowo-wycofujących, wachlarzowo, techniką krzyżową, technika „fish-bone”. Można używać pistoletu do mezoterapii oraz kaniuli.

Aktywne składniki:

16 aminokwasów: kwas glutaminowy, alaniny, argininy, asparaginian, fenyloalanina, glicyna, histydyna, izoleucyna, leucyna, levoglutamide lizyny, proliny, seryny, tauryna, treonina, tyrozyna, walina.

5 polifenoli: R-2 Viniferin, Ɛ-Viniferin, R-Viniferin, Izo- Ɛ-Viniferin, Resveratrol.

- 6 przeciwutleniaczy: tauryna, R-2 Viniferin, Ɛ-Viniferin, R-Viniferin, Izo- Ɛ-Viniferin, Resveratrol.

Zalecenia pozabiegowe: przez 12 godzin po zabiegu unikać ekstremalnych temperatur (sauny, łaźni, kriokomory itd.), bezpośredniej ekspozycji na słońce (UV), nakładania makijażu. Ewentualne obrzęki i zaczerwienienia po zabiegu powinny ustąpić samoistnie w ciągu 24-48 godzin. Przed zabiegiem można znieczulić skórę kremem znieczulającym.

Przeciwwskazania: alergia na którykolwiek składnik preparatu. Nie ma badań na temat stosowania preparatu u kobiet w ciąży, karmiących piersią lub osób poniżej 18 roku życia. Nie powinny korzystać z zabiegu z RRS®Hyalift®75 PROactive osoby z uszkodzoną lub/i chorą skórą, pacjenci przyjmujący immunodepresanty lub będący w trakcie leczenia sterydami oraz osoby z niewyregulowaną cukrzycą, mający ostre zapalenie stawów, nawracające anginy, zapalenie mięśnia sercowego.

ZE WZGLĘDU NA BARDZO BOGATY SKŁAD, ZALECA SIĘ WYKONANIE PRÓBY UCZULENIOWEJ NA PRZEDRAMIENIU.

F-HA HYALURONIC ACID 2%

F-HA to wyjątkowy preparat dla skór ekstremalnie odwodnionych i przesuszonych. Preparat stworzony z surowca o gradacji medycznej, bez żadnych dodatków. Kwas hialuronowy jest naturalnym polisacharydem o szerokim spektrum działania, zwłaszcza, że F-HA jest bazowany na kwasie o zredukowanej wadze molekularnej, celem jeszcze większej penetracji. Odwodnienie i utrata jędrności są pierwszymi oznakami nadchodzących zmarszczek oraz wiotczenia pewnych partii skóry twarzy. Kwas hialuronowy pomaga, a nawet zapewnia przywrócenia bilansu wodnego oraz jędrności skóry. Związek ten cechuje kohezja komórkowa, co ma przełożenie na zahamowanie transepidermalnej utraty wody oraz wpływa na przyspieszenie procesu syntezy kolagenu. Dzięki temu skóra stopniowo zyskuje na gęstości i nawilżeniu elastyczności oraz jędrności. 

DZIAŁANIE:

 • Redukcja zmarszczek i linii ekspresyjnych
 • Stymulacja syntezy kolagenu
 • Silne pojędrnienie
 • Mocne nawodnienie
 • Zwiększenie elastyczności skóry
 • Kojenie podrażnionej skóry

 • SKŁADNIKI AKTYWNE:
 • Kwas hialuronowy o małej masie cząsteczkowej 2%

CHARAKTERYSTYKA:

 • Przezroczysty roztwór
 • Wolny od konserwantów, alkoholu, substancji zapachowych, związków pochodzenia zwierzęcego, koloryzantów
 • Nietestowany na zwierzętach

Krzemionka organiczna

To sterylna formuła zawierająca krzemionkę organiczną-polisacharydy ekstrahowane z alg. Poprawia gęstość oraz nawilżenie.
W formule F-MAGISTRAL znajduje się wyciąg z karczocha o właściwościach drenujących oraz wyciąg z rutyny i kumaryny działający ochronnie i wzmacniająco na naczynia.

Działanie:

- redukcja cellulitu
- drenaż
- nawilżanie i ujędrnianie skóry
- zagęszczanie skóry
- lipolitycznie (wyszczuplająco)
- uszczelniającą i wzmacniającą na naczynia

Składniki aktywne:
-krzemionka organiczna
- trokserutyna
- kumaryna
-karczoch

RRS® HA Eyes

Preparat zawiera 5mg/ml HA + 27,3 mg/ml koktajlu biorewitalizującego (11 antyoksydantów, 5 flawonoidów, 3 saponiny, 5 polifenoli, 2 peptydy, 1 mikroelement)..

Zastosowanie: Nawilżenie, poprawa mikrokrążenia, rozjaśnienie skóry, poprawa konturów oczu, działania antyoksydacyjne.

Dla kogo: bez limitu wiekowego.

Okolica: Wymagająca okolica oka.

Aktywne składniki:

antyoksydanty: witamina C, Naringin, Resveratrol, R-2 Viniferin, Ɛ-Viniferin, R-Viniferin, Izo- Ɛ-Viniferin.

flawonoidy: Troxerutin, Rutin, Naringin, Hesperidin, Methyl Chalcone, Hesperidin.

- saponiny: Ruscogenin, Neoruscogenin, Escin.

polifenole: R-2 Viniferin, Ɛ-Viniferin, R-Viniferin, Izo- Ɛ-Viniferin, Resveratrol, Coumarin.

peptydy: DipeptideVW, Peptide Pal-GQPR.

mikroelementy: krzem organiczny.

Zalecenia pozabiegowe: przez 12 godzin po zabiegu unikać ekstremalnych temperatur (sauny, łaźni, kriokomory itd.), bezpośredniej ekspozycji na słońce (UV), nakładania makijażu. Ewentualne obrzęki i zaczerwienienia po zabiegu powinny ustąpić samoistnie w ciągu 24-48 godzin. Przed zabiegiem można znieczulić skórę kremem znieczulającym.

Przeciwwskazania: alergia na którykolwiek składnik preparatu. Nie ma badań na temat stosowania preparatu u kobiet w ciąży, karmiących piersią lub osób poniżej 18 roku życia. Nie powinny korzystać z zabiegu z RRS®Hyalift®75 osoby z uszkodzoną lub/i chorą skórą, pacjenci przyjmujący immunodepresanty lub będący w trakcie leczenia sterydami oraz osoby z niewyregulowaną cukrzycą, mający ostre zapalenie stawów, nawracające anginy, zapalenie mięśnia sercowego.

ZE WZGLĘDU NA BARDZO BOGATY SKŁAD, ZALECA SIĘ WYKONANIE PRÓBY UCZULENIOWEJ NA PRZEDRAMIENIU.

RRS® XL Hair

Produkt profesjonalny

Preparat zawiera 3mg/ml HA + 52,38 mg/ml koktajlu biostymulującego (1 czynnik wzrostu FGF, 1 GM peptyd, DNA, 17 aminokwasów, 9 mikroelementów, 7 witamin, 5 trepenów, 2 kwasy tłuszczowe, 2 flawonoidy, 3 antyoksydanty).

Zastosowanie: Biostymulacja wzrostu włosów, poprawa kondycji i struktury włosów.

Dla kogo: bez limitu wiekowego.

Okolica: Skóra głowy, brwi, wzgórek łonowy.

Aktywne składniki:

- kwas hialuronowy, sól kwasu dezoksyrybonukleinowego, arginina, Rh-Polipeptyd-1 (EGF), kempferol, krzem organiczny, peptyd miedzi, witamina B12, kwas foliowy, amid niacyny, kwas pantotenowy, retinol, tokoferol, Ginkgolidy A-B-C-M, bilobalid, kwercetyna, dexpanthenol, mikroelementy (Ca, Fe, K, Mg, Mn, Na, P, Se), kwas linolenowy, kwas oleinowy, alanina, tyrozyna, kwas chlorogenowy, kwas galusowy, NAD, NADP, leucyna, walina, biotyna, kwas cytrynowy, kwas asparaginowy, kwas glutaminowy, Glicyna, Histydyna, Hydroksyprolina, Izoleucyna, Lizyna, Metionina, Phenylalanine, Prolina, Seryna, Treonina.

Zalecenia pozabiegowe: przez 12 godzin po zabiegu unikać ekstremalnych temperatur (sauny, łaźni, kriokomory itd.), bezpośredniej ekspozycji na słońce (UV), nakładania makijażu. Ewentualne obrzęki i zaczerwienienia po zabiegu powinny ustąpić samoistnie w ciągu 24-48 godzin.

Przeciwwskazania: alergia na którykolwiek składnik preparatu. Nie powinny korzystać z zabiegu z RRS® XL Hair osoby z uszkodzoną lub/i chorą skórą, pacjenci przyjmujący immunodepresanty lub będący w trakcie leczenia sterydami oraz osoby z niewyregulowaną cukrzycą, mający ostre zapalenie stawów, nawracające anginy, zapalenie mięśnia sercowego.

F - VITAMIN - Wit. C 20%

IDENTYFIKACJA:
Esencja F-VIT C roztwór o bardzo dużym stężeniu działający wybitnie antywolnorodnikowo oraz rozjaśniająco. Wolne rodniki to jeden z głównych problemów prowadzących do przyspieszonego starzenia się skóry. 
Prawidłowa aplikacja witaminy C gwarantuje penetrację głębszych partii skóry uzupełniając jej niedobory. Dzięki F-VIT C skóra zostaje oczyszczona z wolnych rodników, synteza kolagenu zostaje przywrócona do pierwotnego poziomu, a nadprodukcja melaniny jest znacząco obniżona. 

DZIAŁANIE:

 • Zmniejszenie aktywności tyronazy (enzymu odpowiedzialnego za proces pigmentacji)
 • Stymulacja odnowy komórkowej
 • Wyrównanie i rozjaśnienie skóry oraz nadanie jej blasku
 • Neutralizacja wolnych rodników
 • Zwiększenie elastyczności i miękkości skóry
 • Zmniejszenie widoczności przebarwień
 • Stymulacja syntezy kolagenu


SKŁADNIKI AKTYWNE:

 • Witamina C 20%


CHARAKTERYSTYKA:

 • Przezroczysty roztwór
 • Wolny od konserwantów, alkoholu, substancji zapachowych, związków pochodzenia zwierzęcego, koloryzantów
 • Nietestowany na zwierzętach

Medycyna estetyczna - Cennik

Wypełnianie zmarszczek i ust - PROMOCJE!

USTA Amalian SF16 1ml /Venome S(kwas hialuronowy usieciowany): 690,00 zł teraz 650,00 zł
BRUZDY Amalian SF20/Venome m 1ml (kwas hialuronowy usieciowany) 700,00 zł teraz 650,00 zł
BRUZDY Amalian SF24/Venome L 1ml (kwas hialuronowy usieciowany): 700,00 zł teraz 650,00 zł
DOLINA ŁEZ Amalian Gentle 1ml (kwas hialuronowy usieciowany) 700,00 zł teraz 650,00 zł

Szczegóły oferty...


Botox - PROMOCJE!

Korekcja zmarszczek przy użyciu Botoxu

Lwia zmarszczka: od 650,00 do 950,00 zł
Kurze łapki: od 650,00 do 950,00 zł
Poprzeczne zmarszczki czoła: od 650,00 do 950,00 zł
Leczenie nadpotliwości pach: od 1600,00 do 2000,00 zł
Całe czoło + kurze Łapki: 1000,00 zł PROMOCJA!!!

Szczegóły oferty...


#liporadiologia #modelowaniesylwetki #cellulit #odchudzanie #salonsolaya #salonkosmetyczny #salonkosmetycznynowahuta #nowahuta #mistrzejowice #salonkosmetycznykraków #solaya #amalian #peelmission #bandi #indygo #clarena #depilacjalaserowa #laserversus #oczyszczaniewodorowe #perfectuslaser #vitaliniector2 #botox #iplrfsharklightplus #usuwaniebrodawek #usuwaniewłukniaków #usuwanienaczynek #opalanienatryskowe #sunfx #skuteczneodchudzanie #tytanu #blomdhal #przebijanieuszu #ibx #manicurejaponski #hialuropen #nezoterapiamicroigłowa