Salon Kosmetyczny SolaYa

os. Piastów 65 U8 b
31-623 Kraków
Zobacz na mapie

Tel.: 12 358 85 04
Kom.: 605 726 141

Beauty

Salon czynny:

Pniedziałek - Piątek:

12.00 - 20.00

Sobota: nieczynne

Beauty
×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Przedstawiamy najnowszy model pistoletu próżniowego do mezoterapii igłowej

pp1

System wykorzystywany w pistolecie jest zaopatrzony w funkcję bezpieczeństwa i opatentowaną technologię Vacuum (próżniową), dzięki nim uzyskuje się stabilne wyniki zabiegów estetycznych. Funkcje występujące w pistolecie ułatwiają wykonywanie  ostrzykiwania skóry, pozwalają na odmłodzenie skóry zakończone sukcesem.

Nowy udoskonalony program w pistolecie, stwarza więcej możliwości w aplikacjach preparatu. Zmodyfikowany i jeszcze bardziej precyzyjny jednorazowy, sterylny cardrige, ułatwia wprowadzanie preparatu w głąb skóry. Dodatkowy  filtr powietrza zasysanego podnosi bezpieczeństwo pacjenta w trakcie zabiegu co wyklucza w 100% możliwość infekcji skóry poprzez zakażenie. Jako pierwszy salon w Polsce wprowadzamy urządzenie najnowszej generacji by zapewnić najwyższy standard i bezpieczeństwo.

Mezoterapia iniekcyjna (igłowa) jest zabiegiem polegającym na miejscowym dostarczaniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji regenerującej, odżywczej, nawilżającej, itp. Dodatkowe uszkodzenia skóry wywołane iniekcjami (wkłuciami) pobudzają ją do samoregeneracji.

Zaawansowane technologie zmieniają zupełnie dotychczasowe oblicze mezoterapiiPozwalają na wprowadzenie usieciowanego i nieusieciowanego kwasu hialuronowego. To jedyne takie urządzenie na rynku medycyny estetycznej i kosmetologii do próżniowej wieloigłowej mezoterapii.

pp3Blokada przepływu zwrotnego zapobiega utracie preparatu blokując cofanie się preparatu oraz krwi podczas iniekcji.

System vacuum sprawia, że zabieg jest bezbolesny eliminując ryzyko wystąpienia efektów ubocznych (ból, grudki, siniaki), minimalizując krwawienie.

Multi-igła zwiększa efekt i skraca czas zabiegu umożliwiając podanie preparatu w wielu miejscach równocześnie na dokładnie tą samą głębokość.

Funkcja SPEED zapobiega zmianom w dozowaniu, utracie wieloelastyczności preparatu i eliminuje ból.

 


System pozwala na podanie preparatu na odpowiednią głębokość i w idealnej dawce, dzięki systemowi 5-ciu igieł w trakcie jednego zabiegu skóra  jest skłuwania minimum 500 razy.

Działamy na skórę  dwutorowo ,poprzez uszkodzenie co wyzwala naturalny proces samoregeneracji,  oraz podając odpowiedni preparat który uzupełnia braki składników, niezbędnych do samonaprawy. Powodując zaskakujące efekty zabiegu.

Zabieg jest dla każdego i praktycznie  można go wykonywać w każdym wieku.

Dlaczego?

Nasza skóra , odnawia się przez całe nasze życie, jednak sytuacje w których się znajdujemy mogą spowodować w niej uszkodzenia. Nawet 20-letnia kobieta czy mężczyzna może długo chorować i w tedy nasza skóra wiotczeje i szarzeje .Taka skóra potrzebuje rewitalizacji 2% kwasem hialuronowym i krzemionką organiczną , co spowoduje nawilżenie i wzmocnienie skóry, a sam proces kłucia zmusił ją do reperacji. Dzięki temu skóra nabiera jędrności , blasku i jest doskonale nawilżona.

Przed zabiegiem

  • nie należy stosować 5 dni przed zabiegiem leków zmniejszających krzepliwość krwi,
  • można na kilka dni przed zabiegiem rozpocząć stosowanie preparatów zmniejszających ryzyko powstawania krwiaków i przyspieszyć znikanie tych, które się ewentualnie pojawią,
  • osoby z nawracającą opryszczką powinny 2 dni przed zabiegiem rozpocząć przyjmowanie leków przeciw opryszczce w dawce podstawowej.

Wskazania po zabiegowe

Po zakończeniu zabiegu skóra zostaje zabezpieczona , w dniu po zabiegu ze skórą nic nie robimy, dopiero na drugi dzień przemywamy skórę delikatnym płynem micelarnym oraz nakładamy ampułkę którą dostaje się po zabiegu, a na to swój krem.

Przez dwa tygodnie nie wolno się opalać i należy stosować faktor ochronny SPF 50.

Przez dwa tygodnie nie należy chodzić na saunę i tydzień na basen.

Po tygodniu od zabiegu gdy wygoją się drobne siniaczki i przekrwienia, już widać pierwsze efekty ,skóra nabiera blasku wygładzają się i drobne zmarszczki i nierówności . Pełny efekt zabiegu widać po trzech tygodniach.

Po dwóch tygodniach zapraszamy na wizytę kontrolną i wykonujemy ponownie zdjęcia i porównujemy je ze zdjęciami z przed zabiegu.

Przeciwwskazania do zabiegu

  • choroby nowotworowe i autoimmunologiczne.
  • niewyrównana cukrzyca.
  • opryszczka.
  • alergie na składniki preparatów.
  • ciąża i karmienie piersią
  • stany zapalne na skórze.
  • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych

 

Nazwy preparatów są dostępne na miejscu po bezpłatnej konsultacji, lub zapraszamy do kontaktu na messenger.

 

 

Mezoterapia próżniowa - Cennik

Mezoterapia próżniowa

Stymulator od 500 zł
Kwas hialuronowy usieciowany od 700 zł

Szczegóły oferty...

#liporadiologia #modelowaniesylwetki #cellulit #odchudzanie #salonsolaya #salonkosmetyczny #salonkosmetycznynowahuta #nowahuta #mistrzejowice #salonkosmetycznykraków #solaya #amalian #peelmission #bandi #indygo #clarena #depilacjalaserowa #laserversus #oczyszczaniewodorowe #perfectuslaser #vitaliniector2 #botox #iplrfsharklightplus #usuwaniebrodawek #usuwaniewłukniaków #usuwanienaczynek #opalanienatryskowe #sunfx #skuteczneodchudzanie #tytanu #blomdhal #przebijanieuszu #ibx #manicurejaponski #hialuropen #nezoterapiamicroigłowa