Salon Kosmetyczny SolaYa

os. Piastów 65 U8 b
31-623 Kraków
Zobacz na mapie

Tel.: 12 358 85 04
Kom.: 605 726 141

Beauty

Salon czynny:

Pniedziałek - Piątek:

12.00 - 20.00

Sobota: nieczynne

Beauty
×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Toksyna botulinowa jest neurotoksyną działającą na układ nerwowy.

Kiedy koksyna jest wstrzykiwany, toksyna A oddziaływuje na zakończenia nerwowe. Podczas niezakłóconego funkcjonowania mięśni, acetylocholina(neuroprzekaźnik) jest uwalniana do zakończeń nerwowych, co
powoduje skurcze mięśni. Toksyna blokuje wydzielanie acetylocholiny, powodując, że mięśnie robią się rozluźnione i zrelaksowane.

Śmierć z powodu ciężkiego zatrucia jadem kiełbasianym jest spowodowane przez porażenie mięśni w klatce piersiowej, co powoduje ustania oddychania. Zastrzyki z botuliny są zazwyczaj podawane są w ekstremalnie niskich dawkach. Śmiertelna dawka to ok. 3 tysięcy jednostek, a tymczasem lekarz do jednego zabiegu używa około 30 jednostek (kilku centymetrów sześciennych preparatu). Ryzyko wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych po wstrzyknięciu zastrzyków z toksyny jest bardzo małe. Zmarszczki na skórze są powodowane przez skurcze mięśni pod skórą przez długi okres czasu. Zmarszczki pojawiają się najczęściej po 30-tym roku życia.

Toksyne wstrzykuje się w wybrane mięśnie lub pod skórę w okolicy oczodołów, na czole oraz pomiędzy brwiami. Zastrzyki z toksyny powodują zaprzestanie kurczenia się mięśni i w efekcie wygładzenie skóry. Każdy zastrzyk zawiera kilka kropli rozcieńczonej toksyny.

 

Korekcja zmarszczek przy użyciu toksyny botulinowej - Cennik

Korekcja zmarszczek przy użyciu toksyny botulinowej

Lwia zmarszczka od 650,00 do 950,00 zł
Kurze łapki od 650,00 do 950,00 zł
Poprzeczne zmarszczki czoła od 650,00 do 950,00 zł
Leczenie nadpotliwości pach od 1600,00 do 2000,00 zł
Całe czoło + kurze Łapki 1000,00 zł PROMOCJA!!!

Szczegóły oferty...

#liporadiologia #modelowaniesylwetki #cellulit #odchudzanie #salonsolaya #salonkosmetyczny #salonkosmetycznynowahuta #nowahuta #mistrzejowice #salonkosmetycznykraków #solaya #amalian #peelmission #bandi #indygo #clarena #depilacjalaserowa #laserversus #oczyszczaniewodorowe #perfectuslaser #vitaliniector2 #botox #iplrfsharklightplus #usuwaniebrodawek #usuwaniewłukniaków #usuwanienaczynek #opalanienatryskowe #sunfx #skuteczneodchudzanie #tytanu #blomdhal #przebijanieuszu #ibx #manicurejaponski #hialuropen #nezoterapiamicroigłowa