Salon Kosmetyczny SolaYa

os. Piastów 65 U8 b
31-623 Kraków
Zobacz na mapie

Tel.: 12 358 85 04
Kom.: 605 726 141

Beauty

Salon czynny:

Pniedziałek - Piątek:

12.00 - 20.00

Sobota: nieczynne

Beauty
×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Oferta

w przygotowaniu...

HITMAX

Zabieg HIFU uznawany jest za jeden z najskuteczniejszych w medycynie estetycznej, dlatego też cieszy się ogromną popularnością. Technologia ta wykorzystuje skupione wiązki fal dźwiękowych o dużym natężeniu, które, docierając na odpowiednią głębokość, wywołuje ruch komórek w tkankach. Prowadzi to to tworzenia się dwóch procesów, termicznego i mechanicznego. Pod wpływem pierwszego, temperatura w tkankach wzrasta do ok 65-70 stopni C, w efekcie czego, dochodzi do kontrolowanych niewielkich poparzeń. W wyniku działania procesu mechanicznego wewnątrz komórek powstają pęcherzyki gazu, które, powodują nagły wzrost ciśnienia, niszczą ich strukturę.

himax4d 2

 

Wskazania do zabiegu

- lifting twarzy

- zmarszczki

- wiotka skóra

- nadmiar skóry (ciąża, szybka utrata masy ciała)

- podwójny podbródek

- tak zwane pelikany na rękach

- nadmiar tkanki tłuszczowej

- obniżenie napięcia ścian pochwy

- wysiłkowe nietrzymanie moczu

- suchość pochwy

          HIMAX4D to jedno z najbardziej rozbudowanych urządzeń  tego typu na rynku. Wyposażone jest w 4 głowice, dające ogromne możliwości zabiegowe. Pierwszą z nich jest HIFU 4D. Wykorzystuje ona wymienne kartridże, dzięki którym precyzyjnie skupia energię na pożądanej, w zależności od wykonywanego zabiegu,  głębokości, w zakresie od 1,5 mm do 16 mm. Podczas jednego przyłożenia, generowanych jest do 12 linii, dając zdecydowanie lepsze efekty od jednoliniowych głowic starej generacji, dodatkowo znacząco skracając czas zabiegu. Wykorzystuje się ją głównie w celach liftingujących oraz redukcji tkanki tłuszczowej stosując odpowiednio kartridże 1,5 mm-4,5 mm, oraz 6 mm do 16mm.

          Drugą głowicą, w jaką wyposażony jest HIMAX4D jest Vmax. Jest ona niezastąpiona przy pracy w miejscach trudno dostępnych lub wymagających ogromnej precyzji, na przykład okolice oczu. Jej smukła budowa pozwala doskonale manewrować, unikając podczas pracy, tak zwanego, martwego kąta.  Wykorzystuje wymienne kartridże pozwalające precyzyjnie dostarczać wiązkę na głębokość od 1,5 mm do 8 mm, a każdy z nich ma żywotność do 60000 impulsów.

          Kolejną głowicą zabiegową jest HiMax Lipo, która została stworzona do walki z tkanką tłuszczową. Wyposażona jest w wymienne kartridże skupiające precyzyjnie wiązkę fali akustycznej na głębokościach od 0,6 do 1,6 cm. Bez wątpienia, największymi jej zaletami są: duży obszar zabiegowy, co znacząco skraca czas zabiegu i ułatwia pracę, oraz liczba  emitowanych punktów podczas jednego przyłożenia, sięgająca 576 sztuk. Pierwsze efekty są widoczne tuż po zabiegu, najpóźniej w ciągu 2 dni, jednak na ostateczne rezultaty należy poczekać ok 2-3 miesięcy ponieważ tyle trwa proces regeneracji i wytwarzania nowego kolagenu.

          Czwartą głowicą, w jaką wyposażony jest HIMAX4D jest HIFU Vaginal 360. Przeznaczona jest do wykonywania zabiegów ginekologii estetycznej. Wyposażona w wymienne kartridże, które pozwalają na dostarczenie energii na głębokość 3 lub 4,5 mm, obracające się w pełnym zakresie 360 stopni. Pozwala to wyeliminować w praktyce, tak zwany, martwy kąt. Obrót można wykonać manualnie, ustawiając kąt poszczególnych, ręcznie uwalnianych impulsów lub automatycznie.

 

Przeciwwskazania

- ciąża i laktacja

- rozrusznik serca

- metalowe implanty

- stany zapalne

- choroby ogólnoustrojowe

- stany grzybicze skóry

- przebyte udary mózgu

- skłonność do bliznowaceń i keloidów

- opryszczka w fazie czynnej

- przewlekłe przyjmowanie NLPZ

Przed zabiegiem zapraszamy na bezpłatną konsultacje.

 


Laser frakcyjny to wyjątkowe urządzenie łączące funkcje klasycznego lasera CO2 z funkcją frakcjonowania (możliwość pracy z zastosowaniem ultrapulsu oraz trybie frakcyjnym).

Niewątpliwym atutem lasera jest wykorzystanie 4 systemów pracy:

- CUT SYSTEM
- FRACTIONAL SYSTEM
- ENDO VAGINAL SYSTEM*
- SOFT SYSTEM
​dzięki czemu mamy możliwość wykonania zarówno zabiegów usuwania znamion skórnych, głębokiego resurfecingu skóry, powierzchownych peelingów oraz zabiegów wewnętrznego bezinwazyjnego działania bez uszkodzenia śluzówki.

 

Laser pozwala na wybranie rożnych algorytmów wyładowań pojedynczych MTZ (Micro Thermal Zone), co zapewnia precyzyjne rozmieszczenie pojedynczych mikro uszkodzeń naskórka, a tym samym równomierną regenerację tkanki.

 

Regulowana moc od 1 do 40 W, sześć kształtów skanu (kwadrat, prostokąt, okrąg, trójkąt, elipsa, linia) oraz czas trwania pojedynczego impulsu / regulowany od 0.1 ms do 10 ms / , umożliwiają operatorowi wykonywanie zarówno płytkich jak i głębokich peelingów skóry twarzy, szyi, dekoltu, rąk, a także ciała.

 

Okolice najczęściej podawane terapii:
- twarz (soft peeling, fotoodmładzanie, blizny potrądzikowe, przebarwienia)
- szyja (opracowanie obręczy Wenus, zmarszczki, fotoodmładzanie),
- dekolt (fotoodmładzanie, utrata jędrności),
- grzbiety rąk (fotoodmładzanie i przebarwienia ),
- okolica oczu (zmarszczki tzw. „kurze łapki”),
- plecy (blizny po trądzikowe, przebarwienia),
- brzuch (rozstępy, wiotkość skóry);

 

Zastosowana w laserze płynna regulacja wszystkich parametrów, pozwala na uzyskanie oczekiwanego efektu zabiegowego oraz pracę z rożnymi przypadkami klinicznymi.

 

Laser frakcyjny działa na zewnętrzną oraz wewnętrzną wodę komórkową, dzięki czemu nie istnieją ograniczenia w wykonywaniu zabiegu u osób z różnym fototypem skóry.

 

Laser frakcyjny CO2 Perfectus™ II 40W umożliwia wykonanie różnorodnych zabiegów z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej:
- soft peeling lub resurfacing,
- opracowanie blizn zanikowych,
- opracowanie blizn przerostowych,
- opracowanie blizn potrądzikowych
- redukcja przebarwień,
- zwiększenie gęstości oraz napięcia skóry,
- poprawa owalu twarzy
- lifting powieki górnej
- lifting biustu,
- opracowanie rozstępów,
- usuwanie zmian skórnych: brodawek, włókniaków
- głęboki lifting skóry

 

Ergonomiczne 7 członowe ramię o rotacji 360° oraz prosty w obsłudze, dotykowy, przyjazny dla oka wyświetlacz LCD zapewnia operatorowi wysoki komfort pracy. Szeroki zakres zastosowania w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej zaoferuje gabinetowi grono zadowolonych klientów.

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU PERFECTUS

 • STANY PRZEDRAKOWE I NOWOTWORY ZŁOŚLIWE ( 5 LAT)
 • CIĄŻA, OKRES KARMIENIA PIERSIĄ
 • ROACCUTANTE ZAŻYWANY W CIĄGU 6 MIESIĘCY ( 6 MIESIĘCY PRZERWY )
 • RETINOIDY, TETRACYKLINA ( 3 MIESIĄCE PRZERWY) ;
 • TERAPIA DOUSTNA IZOTRETINOINĄ
 • IZOTEK, CURACNE, AKNENORMIN LUB STEROIDAM
 • KREM Z RETINOLEM ; SUPLEMENTY DIETY WIT A ORAZ B6 ( MNIEJ NIŻ M-C)
 • PEELING MECHANICZNY ( 2 TYG ) , PEELING CHEMICZNY 1-3 M-CY
 • PRZYJMOWANIE LEKÓW ŚWIATŁOUCZULAJĄCYCH ; ANTYBIOTYKI , PSYCHOTROPY,
 • IBUPROFEN,KETOPROFEN, NAPROKSEN, SULFONAMIDY, LEKI PRZECIWGRZYBICZE (M.IN. ORUNGAL)
 • BIELACTWO / ŁUSZCZYCA / TOCZEŃ, CHOROBY AUTOIMMUNOLOGICZNE
 • PADACZKA
 • KELOIDY BLIZNOWCE
 • ZIOŁA : DZIURAWIEC, NAGIETEK, SZAŁWIA ; ZAPRZESTAĆ UŻYTKOWANIA 2-3 TYG PRZED ZABIEGIEM
 • ZABURZENIA KRZEPLIWOŚCI KRWI , ZAKRZEPICA / CUKRZYCA, LEKI ZMNIEJSZAJĄCE KRZEPLIWOŚĆ KRWI ( POLOPIRYNA, ACARD, ASPIRYNA)
 • SPOŻYWANIE ALKOHOLU (24 H)
 • ZAKAŻEENIA WIRUSOWE ( OPRYSZCZKA) , BAKTERYJNE, GRZYBICZE , LISZAJ PŁASKI
 • POPARZENIE SKÓRY (POSŁONECZNE , INNE )
 • WYPEŁNIACZE : KWAS HIALURONOWY ( MIN 2- 3 M-C OD PODANIA ) W MIEJSCU ZABIEGOWYM ORAZ BOTOX
 • SKÓRA ZE SKŁONNOŚCIĄ DO UCZULEŃ I NACZYNKOWA NIE SĄ PRZECIWWSKAZANIEM DO LECZENIA

 


PIELĘGNACJA DOMOWA PACJENTA – WAŻNE INFORMACJE:

 • NAKAZ ZABEZPIECZANIA MIEJSCA ZABIEGOWEGO KREMEM Z WYSOKIM FAKTOREM 50+ LUB 30 ( BEZ SUBSTANCJI KOLORYZUJĄCEJ !!!) CO 2-3 GODZINY 
 • NAKAZ SCHŁADZANIA SKÓRY CHŁODNYMI OKŁADAMI DO MOMENTU ODCZUCIA ULGI (COLD PACK , ZIMNY RĘCZNIK)
 • NAKAZ STOSOWANIA KOSMETYKÓW NAWILŻAJĄCYCH I NATŁUSZCZAJĄCYCH PO UPRZEDNIEJ KONSULTACJI Z LEKARZEM LUB OSOBĄ WYKONUJĄCĄ ZABIEG NP. KREM BEPANTHEN,
 • ALANTAN, CICAPLAST , CICABIO (WAŻNE : KREM BEZ ZAWARTOŚCI WITAMINY ”A”,
  RETINOLU, KWASÓW np.AHA )
 • NAKAZ DOKŁADNEGO MYCIA DŁONI PRZED DOTYKANIEM SKÓRY OBJĘTEJ ZABIEGIEM
 • NAKAZ UNIKANIA DO 7-21 DNI CZYNNOŚCI MOGĄCYCH PRZYCZYNIĆ SIĘ DO ZABRUDZENIA, ZAKAŻENIA MIEJSCA PODDANEGO ZABIEGOWI ( ŚCIĄGANIE ZAKURZONYCH FIRANEK, TRZEPANIE DYWANU ITP. )
 • NAKAZ UŻYWANIA ŚWIEŻEGO CZYSTEGO RĘCZNIKA TYLKO DO MIEJSCA OBJĘTEGO ZABIEGIEM
 • ZAKAZ OPALANIA ( SŁOŃCE ) I KORZYSTANIA Z SOLARIUM DO 3 MIESIĘCY
 • ZAKAZ KORZYSTANIA Z SAUNY ( 1 M-C) ORAZ GORĄCYCH KĄPIELI DO MOMENTU CAŁKOWITEGO WYGOJENIA SKÓRY
 • ZAKAZ KORZYSTANIA Z BASENU, INTENSYWNEJ AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ DO MOMENTU CAŁKOWITEGO WYGOJENIA SKÓRY
 • ZAKAZ ZDRAPYWANIA STRUPKÓW ORAZ STOSOWANIA PEELINGÓW MECHANICZNYCH ORAZ CHEMICZNYCH DO MOMENTU CAŁKOWITEGO WYGOJENIA SKÓRY ( 1-2 M-CE );

ODSTĘPSTWA JEDYNIE W PRZYPADKU USTALONEJ Z LEKARZEM KURACJI

 


Perfectus™ II 40W to wyjątkowe urządzenie łączące funkcje klasycznego lasera CO2 z funkcją frakcjonowania (możliwość pracy z zastosowaniem ultrapulsu oraz trybie frakcyjnym). Niewątpliwym atutem lasera Perfectus™ II 40W jest wykorzystanie 4 systemów pracy:

- CUT SYSTEM
- FRACTIONAL SYSTEM
- ENDO VAGINAL SYSTEM*
- SOFT SYSTEM
 ​
dzięki czemu mamy możliwość wykonania zarówno zabiegów usuwania znamion skórnych, głębokiego resurfecingu skóry, powierzchownych peelingów oraz zabiegów wewnętrznego bezinwazyjnego działania bez uszkodzenia śluzówki. 

Perfectus™ II S.T.S. pozwala na wybranie rożnych algorytmów wyładowań pojedynczych MTZ (Micro Thermal Zone), co zapewnia precyzyjne rozmieszczenie pojedynczych mikro uszkodzeń naskórka, a tym samym równomierną regenerację tkanki. 

Regulowana moc od 1 do 40 W, sześć kształtów skanu (kwadrat, prostokąt, okrąg, trójkąt, elipsa, linia) oraz czas trwania pojedynczego impulsu  / regulowany od 0.1 ms do 10 ms /  , umożliwiają operatorowi wykonywanie zarówno płytkich jak i głębokich peelingów skóry twarzy, szyi, dekoltu, rąk, a także ciała.

 

Okolice najczęściej podawane terapii: 
- twarz (soft peeling, fotoodmładzanie, blizny potrądzikowe, przebarwienia)
- szyja (opracowanie obręczy Wenus, zmarszczki, fotoodmładzanie),
- dekolt (fotoodmładzanie, utrata jędrności),
- grzbiety rąk (fotoodmładzanie i przebarwienia ),
- okolica oczu (zmarszczki tzw. „kurze łapki”),
- plecy (blizny po trądzikowe, przebarwienia),
- brzuch (rozstępy, wiotkość skóry);
 
Zastosowana w laserze płynna regulacja wszystkich parametrów, pozwala na uzyskanie oczekiwanego efektu zabiegowego oraz pracę z rożnymi przypadkami klinicznymi.

Laser frakcyjny działa na zewnętrzną oraz wewnętrzną wodę komórkową, dzięki czemu nie istnieją ograniczenia w wykonywaniu zabiegu u osób z różnym fototypem skóry.

Laser frakcyjny CO2 Perfectus™ II 40W umożliwia wykonanie różnorodnych zabiegów z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej:
- soft peeling lub resurfacing,
- opracowanie blizn zanikowych,
- opracowanie blizn przerostowych,
- opracowanie blizn potrądzikowych
- redukcja przebarwień,
- zwiększenie gęstości oraz napięcia skóry,
- poprawa owalu twarzy
- lifting powieki górnej
- lifting biustu,
- opracowanie rozstępów,
- usuwanie zmian skórnych: brodawek, włókniaków
- głęboki lifting skóry 

Ergonomiczne 7 członowe ramię o rotacji 360° oraz prosty w obsłudze, dotykowy, przyjazny dla oka wyświetlacz LCD  zapewnia operatorowi wysoki komfort pracy. Szeroki zakres zastosowania w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej zaoferuje gabinetowi grono zadowolonych klientów. 

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU PERFECTUS

 • STANY PRZEDRAKOWE I NOWOTWORY ZŁOŚLIWE ( 5 LAT)
 • CIĄŻA , OKRES KARMIENIA PIERSIĄ
 • ROACCUTANTE ZAŻYWANY W CIĄGU 6 MIESIĘCY ( 6 MIESIĘCY PRZERWY )
 • RETINOIDY, TETRACYKLINA ( 3 MIESIĄCE PRZERWY) ;
 • TERAPIA DOUSTNA IZOTRETINOINĄ
 • IZOTEK, CURACNE, AKNENORMIN LUB STEROIDAM
 • KREM Z RETINOLEM ; SUPLEMENTY DIETY WIT A ORAZ B6 ( MNIEJ NIŻ M-C)
 • PEELING MECHANICZNY ( 2 TYG ) , PEELING CHEMICZNY 1-3 M-CY
 • PRZYJMOWANIE LEKÓW ŚWIATŁOUCZULAJĄCYCH ; ANTYBIOTYKI , PSYCHOTROPY, IBUPROFEN,KETOPROFEN, NAPROKSEN, SULFONAMIDY, LEKI PRZECIWGRZYBICZE (M.IN. ORUNGAL)
 • BIELACTWO / ŁUSZCZYCA / TOCZEŃ, CHOROBY AUTOIMMUNOLOGICZNE
 • PADACZKA
 • KELOIDY BLIZNOWCE
 • ZIOŁA : DZIURAWIEC, NAGIETEK, SZAŁWIA ; ZAPRZESTAĆ UŻYTKOWANIA 2-3 TYG PRZED ZABIEGIEM
 • ZABURZENIA KRZEPLIWOŚCI KRWI , ZAKRZEPICA / CUKRZYCA, LEKI ZMNIEJSZAJĄCE KRZEPLIWOŚĆ KRWI ( POLOPIRYNA, ACARD, ASPIRYNA)
 • SPOŻYWANIE ALKOHOLU (24 H)
 • ZAKAŻEENIA WIRUSOWE ( OPRYSZCZKA) , BAKTERYJNE, GRZYBICZE , LISZAJ PŁASKI POPARZENIE SKÓRY (POSŁONECZNE , INNE )
 • WYPEŁNIACZE : KWAS HIALURONOWY ( MIN 2- 3 M-C OD PODANIA ) W MIEJSCU ZABIEGOWYM ORAZ BOTOX
 • SKÓRA ZE SKŁONNOŚCIĄ DO UCZULEŃ I NACZYNKOWA NIE SĄ PRZECIWWSKAZANIEM DO LECZENIA

 


PIELĘGNACJA DOMOWA PACJENTA – WAŻNE INFORMACJE:

 • NAKAZ ZABEZPIECZANIA MIEJSCA ZABIEGOWEGO KREMEM Z WYSOKIM FAKTOREM 50+ LUB 30 ( BEZ SUBSTANCJI KOLORYZUJĄCEJ !!!) CO 2-3 GODZINY 
 • NAKAZ SCHŁADZANIA SKÓRY CHŁODNYMI OKŁADAMI DO MOMENTU ODCZUCIA ULGI (COLD PACK , ZIMNY RĘCZNIK) 
 • NAKAZ STOSOWANIA KOSMETYKÓW NAWILŻAJĄCYCH I NATŁUSZCZAJĄCYCH PO UPRZEDNIEJ KONSULTACJI Z LEKARZEM LUB OSOBĄ WYKONUJĄCĄ ZABIEG NP. KREM BEPANTHEN, ALANTAN, CICAPLAST , CICABIO (WAŻNE : KREM BEZ ZAWARTOŚCI WITAMINY ”A”, RETINOLU, KWASÓW np.AHA ) 
 • NAKAZ DOKŁADNEGO MYCIA DŁONI PRZED DOTYKANIEM SKÓRY OBJĘTEJ ZABIEGIEM 
 • NAKAZ UNIKANIA DO 7-21 DNI CZYNNOŚCI MOGĄCYCH PRZYCZYNIĆ SIĘ DO ZABRUDZENIA, ZAKAŻENIA MIEJSCA PODDANEGO ZABIEGOWI ( ŚCIĄGANIE ZAKURZONYCH FIRANEK, TRZEPANIE DYWANU ITP. ) 
 • NAKAZ UŻYWANIA ŚWIEŻEGO CZYSTEGO RĘCZNIKA TYLKO DO MIEJSCA OBJĘTEGO ZABIEGIEM 
 • ZAKAZ OPALANIA ( SŁOŃCE ) I KORZYSTANIA Z SOLARIUM DO 3 MIESIĘCY 
 • ZAKAZ KORZYSTANIA Z SAUNY ( 1 M-C) ORAZ GORĄCYCH KĄPIELI DO MOMENTU CAŁKOWITEGO WYGOJENIA SKÓRY 
 • ZAKAZ KORZYSTANIA Z BASENU, INTENSYWNEJ AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ DO MOMENTU CAŁKOWITEGO WYGOJENIA SKÓRY
 • ZAKAZ ZDRAPYWANIA STRUPKÓW ORAZ STOSOWANIA PEELINGÓW MECHANICZNYCH ORAZ CHEMICZNYCH DO MOMENTU CAŁKOWITEGO WYGOJENIA SKÓRY ( 1-2 M-CE ) ; ODSTĘPSTWA JEDYNIE W PRZYPADKU USTALONEJ Z LEKARZEM KURACJI

 

 

 • Wyciszanie rumień, zmniejszanie ilości popękanych naczyń krwionośnych, wyciszanie trądzik różowatego.
 • Lifting + ujędrnienie – Fotoodmładzanie( zmarszczki mimiczne zmniejszają się zagęszczenie skóry zwiększa się przez co skóra staje się sprężysta, rozszerzone pory zmniejszają się.
 • Walka ze zmianami pigmentacyjnymi
 • Trądzik ropowiczy


Urządzenie IPL/RF

iplIPL/RF wyposażony jest w 8 filtrów co pozwala na optymalne dobranie parametrów podczas zabiegu. Urządzenie ma również unikalny, potrójny system chłodzenia dzięki czemu klient gabinetu podczas wykonywanych przez Państwa zabiegów będzie się czuł komfortowo.

Spektakularne połączenie IPL i RF

W trakcie kiedy energia świetlna IPL jest pochłaniana przez chromofory naszej skóry RF dodatkowo podnosi temperaturę tkanek dzięki czemu zabieg wykonany za pomocą IPL/RF jest gwarancją skuteczności i bezpieczeństwa!


1. Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie jest dynamicznym, nieinwazyjnym procesem polegającym na zastosowaniu impulsowego światła o odpowiednio dobranej gęstości energii, plus użyta jest tutaj jeszcze fala radiowa RF do odmłodzenia skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni.
Wskazania: Leczenie składa się z serii 1-5 zabiegów, wykonywanych co 3-4 tygodnie. Efekty zauważalne są już po drugim zabiegu.

2. Likwidacja rumienia

Energia świetlna emitowana z lasera jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi, tj. Hemoglobinę, a krew ścina się i niszczy od wewnątrz ściany naczynia krwionośnego.
Leczenie składa się z serii 4-8 zabiegów, wykonywanych co 2-3 tygodnie.

3. Fotoepilacja

Redukcja owłosienia 65-85%
Działamy tylko na włos w fazie anagenu , włos musi mieć melaninę.
Leczenie składa się z serii 8-10 zabiegów wykonywanych co 5-6 tygodni

4. Trądzik ropowiczy

Trądzik pospolity stanowi dla wielu osób problem natury estetycznej. IPL jest metodą najbardziej skuteczną w walce z trądzikiem ze zmianami ropnymi. Energia fal o selektywnie dobranych parametrach, redukuje bakterie odpowiedzialne za powstawanie trądzikowych zmian zapalnych a także spowalnia produkcje sebum zmniejszając dopływ krwi do gruczałów łojowych.

Zalecana liczba spotkań w gabinecie waha się od 4 do 7 ,raz na 7-10 dni i uzależniona jest od stanu i kondycji skóry oraz osiąganych rezultatów.

5. Usuwanie zmian barwnikowych (głównie przebarwienia posłoneczne).
Energia Świetlna emitowana przez IPL jest pochłaniana przez MELANINĘ i zamieniana na ciepło co za tym idzie podnosząc temperaturę komórek barwnikowych powoduje ich zniszczenie.
Zalecana ilość serii to 5-6 zabiegów wykonywanych co 3-4 tygodnie.

Przeciwwskazania do zabiegu IPL/RF

- ostre stany chorobowe
- wysoka gorączka
- nadciśnienie tętnicze
- choroby zakaźne
- nowotwory
- choroby serca
- leukemia
- ciąża
- świeże złamania w okolicy zabiegowej
- miesiączka
- alergia skórna
- choroby dermatologiczne
- choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze
- implanty (metalowe, plastikowe, złote, silikonowe)
- rozrusznik serca
- cukrzyca
- niewydolność krążeniowa
- bolesne i duże żylaki w miejscu zabiegowym
- przerwanie ciągłości skóry
- złote nici
- peeling chemiczny
- zaburzenia czucia

zxcvbn

ttttttt

BLOMDAHL MEDICAL BEAUTY SYSTEMS

Blomdahl Medical jest producentem kolczyków do przekłuwania uszu, nosa i pępka oraz biżuterii hipoalergicznej Caring Jewellery. Naszą pasją jest bezpieczeństwo i zdrowie naszych Klientów. Dlatego też, wszystkie nasze procedury i produkty przygotowujemy z uwzględnieniem aspektów medycznych. Na przekłucie uszu, nosa lub pępka decydujemy się ze względów estetycznych. Jednakże musimy również mieć świadomość, że jest to zabieg medyczny. Nasza firma podejmuje wszelkie działania, aby przekłuwanie uszu, nosa i pępka oraz noszenie biżuterii dawało Klientowi poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Depilacja Laserowa

Versus to najnowszy laser diodowy do usuwania owłosienia z systemem chłodzącym, który sprawia, że zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla skóry. Polega on na emisji łagodnej wiązki promieni, pochłanianych przez komórki barwnikowe włosa. Dochodzi wtedy do wytworzenia bardzo wysokiej temperatury, co prowadzi do denaturacji białka i skutecznego zniszczenia mieszka włosowego po kilku zabiegach.

W przygotowaniu

 

 

 

 

Pytaj o B o t o x

Szczególnie polecamy osobą oczekującym szybkiej poprawy wyglądu. Zabieg jest wykonywany przez świetną specjalistkę która po konsultacji powie co jest bezpieczne i jaki można osiągnąć efekt, każdy jest rozpatrywany indywidualnie .

Podkategorie

Polecamy


RETI Peel to młodość
Skuteczne odchudzanie
Infuzja tlenowa
Opalanie natryskowe
Zabiegi RETI Peel to młodość
Zaawansowany system silnie odmładzający...

bazujący na dwóch unikalnych kompleksach retinolowych o stężeniu 10%, wzmocnionych kwasem migdałowym oraz działaniem antyoksydacyjnym kwasu fitowego i witaminy E.

 

 

#liporadiologia #modelowaniesylwetki #cellulit #odchudzanie #salonsolaya #salonkosmetyczny #salonkosmetycznynowahuta #nowahuta #mistrzejowice #salonkosmetycznykraków #solaya #amalian #peelmission #bandi #indygo #clarena #depilacjalaserowa #laserversus #oczyszczaniewodorowe #perfectuslaser #vitaliniector2 #botox #iplrfsharklightplus #usuwaniebrodawek #usuwaniewłukniaków #usuwanienaczynek #opalanienatryskowe #sunfx #skuteczneodchudzanie #tytanu #blomdhal #przebijanieuszu #ibx #manicurejaponski #hialuropen #nezoterapiamicroigłowa